Nad zalewem
Inwestycje

Staramy się każdego sezonu rozszerzać naszą ofertę dbając o szczegóły, rozbudowując istniejące rzeczy oraz wprowadzając nowości.

SEZON 2016


POLE NAMIOTOWE – toalety i prysznice


Dla wszystkich korzystających z pola namiotowego powstał nowy punkt sanitarny wyposażony w prysznice, umywalki i toalety oraz punkt podpięcia do prądu i punkt pobory wody pitnej.

PLAŻE PÓŁNOCNE pięknieją każdego dnia


Przed zbliżającymi się wakacjami mając na uwadze komfort odwiedzających Ośrodek klientów dowieźliśmy świeży piasek, powstają rajskie plaże na CYPLU za kortami tenisowymi. W celu zniwelowania spadku terenu stworzone zostały „plażowe” tarasy.

Nowa droga


Wjeżdżając od Karczmy Rohatyna traficie na piękny gładki asfalt prowadzący do kortów tenisowych i miejsc parkingowych z których już tylko krok na plaże północną.

Boiska do siatkówki


Poniżej Karczmy Rohatyna a tuż obok Wakeparku powstały dwa boiska do siatkówki plażowej z pełnym wyposażeniem oraz możliwością wynajęcia piłek. Od wiosny będzie można je wynająć na wyłączność, zorganizować mistrzostwa lub po prostu świetnie się bawić.

 

 

SEZON 2015


SPORT KLUB KRYSPINÓW – klub tenisowy


Hitem w tym sezonie będzie powstający kompleks kortów tenisowych SPORT KLUB KRYSPINÓW – łącznie 6 kortów z dwoma krytymi halami. Profesjonalna kadra trenerska
i niepowtarzalny widok na jezioro który mamy nadzieję będzie uprzyjemniał sportowe zmagania na korcie.

Już OTWARTE ! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !

PLAC ZABAW „KURKA I KOGUCIK”


Dla Maluchów powstał nowy plac zabaw „Kurka i Kogucik”, utrzymany w regionalnym klimacie, pełen kolorów teren placu wysypany został piaskiem, a wszystkie atrakcje posiadają atesty spełniające wymogi bezpieczeństwa.
Atrakcja zlokalizowana przy Karczmie Rohatyna jest idealną propozycją dla rodziców którzy chcą odetchnać przy filiżance kawy podczas kiedy ich pociechy wesoło się bawią.

KARCZMA ROHATYNA – TARAS Z WIDOKIEM


Karczma Rohatyna posiada jedyny w swoim rodzaju atut, jakim jest przepiękne położenie, tuż nad samym jeziorem Zalewu na Piaskach (Budzyń/Cholerzyn). Z tarasu widokowego można podziwiać urokliwe zachody słońca, rozpościerającą się panoramę jeziora oraz otaczającą go przyrodę, która z pewnością pozostanie długo w pamięci. Żeby więcej osób mogło cieszyć się tymi widokami, spokojnie odpoczywając przy filiżance kawy, delektując się deserem lub smakując specjałów z kuchni Karczmy rozbudowany został taras
i powiększony o kolejny poziom.

PLAŻA PÓŁNOCNA


Otwarta w ostatnim sezonie nowa plaża Północna została rozbudowana. Ten teren daje możliwość przygotowania szeregu imprez i ciekawych atrakcji. Została powiększona plaża, wysypana świeżym, czyściutkim piaskiem, dla dzieci powstał kompleks atrakcji – PRZYLĄDEK ZABAWY z parkiem linowym, dmuchanymi atrakcjami, boiskiem do siatkówki. Teraz zjazdy na linie, przejście z jednego gniazda do drugiego, pokonywanie wszelkiego rodzaju przeszkód, domki na drzewie, liny, pajęczyny itp., będą prawdziwym rajem dla maluchów – a wszystko pod okiem instruktora z dbałością o pełne ich bezpieczeństwo.

CYPEL


Nasz cypel który wcina się dość głęboko w wodę został CYPLEM EVENTÓW – imprezy muzyczne i taneczne, gorące wieczory salsowe, koncerty i wspólne biesiadowanie przy ogniskach. Na plaży przygotowana została scena która służy jako estrada koncertowa oraz parkiet taneczny.

NAVIGARE YACHT CLUB


Szkoła Żeglarstwa mając na uwadze nieustający rozwój i dbając o komfort uczestników zajęć żeglarskich zmieniła miejsce, wypływać będziemy z nowego portu w sąsiedztwie naszego Cypla.

Aktualna pogoda
temp. wody
20°C
Bezpieczeństwo

badanie
wody

kąpielisko
strzeżone

punkt
medyczny

strefa
dla dzieci
Karczma Rohatyna
POLE NAMIOTOWE
WIRTUALNY SPACER
Partnerzy
 
 

Facebook