Nad zalewem
Relacje z imprez

III IRON DRAGON | 6 wrzesień

III IRON DRAGON za nami ale emocje wciąż żywe. Gratulujemy wszystkim a szczególny podziw składamy na ręce niezwykłego teamu – Paweł Król i Jacek Pawlikowski – SZACUN PANOWIE !
Trenujcie i zapraszamy już za rok !
BYŁO NIESAMOWICIE – ZOBACZCIE!

SAILFISH SWIMNIGHTS | 20 sierpnia

Pierwsza edycja Sailfish Swimnights za nami. Wspólny trening, cenne uwagi Kuby, mnóstwo radości i dobrej zabawy a dla niektórych początek przygody z triathlonem.. A to wszystko z widokiem na zachodzące słońce 🙂 SAMI ZOBACZCIE!
Już czekamy na kolejne spotkania w przyszłym roku.

KANTYNA ZŁOMBOL 5 lat | 17-18 lipiec

5 urodziny Kantyny Złombol dostarczyły nam tego lata największej dawki pozytywnych emocji. I Rajd o Puchar KantYny z przeprawą przez Wisłę, Koncert Zespołu Subline, Pijana Party, pływanie balią po jeziorze i wszystkie odmiany radości !!!
Foto niezastąpiony Tomasz Szkatuła i syn wspaniale oddali klimat tych chwil – OGLĄDAJCIE, UŚMIECH MUROWANY !

SALSA PARTY | 18 lipiec

Impreza rozgrzewająca nasz Cypel do czerwoności ! Wraz ze szkołami Salsa Sambrosa i Latin Project w takt gorących rytmów doskonaliliśmy gibkość swoich bioder pod okiem profesjonalistów. O porywy serca zadbała Sympatia.pl a brzuchy pysznościami napełnili gospodarze Chatki na cyplu. ZOBACZCIE TĄ RADOŚĆ !

GARBOJAMA 2015 | 10-12 lipiec

XV Zlot Garbusa VW Garbojama 2015 minął pod znakiem najlepszej zabawy, pogody i atrakcji.
„Garbate” cuda w kolorach tęczy zjechały z całego świata 🙂
Z roku na rok przybywa aut i ich miłośników.
Musicie być z nami za rok ! SAMI ZOBACZCIE !

SŁONECZNIE Z PIWNICZANKĄ | 4 lipiec

Słonecznie z Piwniczanką za nami! Dopisało wszystko – pogoda, humory, atrakcje.
Fitness, zumba, zabawy dla dzieci i mnóstwo konkursów z nagrodami – to wszystko czekało na uczestników naszego wydarzenia… a dzięki Biker Shop jedna z osób odjechała na fantastycznym rowerze ! ZOBACZCIE, JAK BYŁO!

LEGION RUN | 13 czerwiec

Emocje po Aquathlonie jeszcze nie opadły.. w niedzielny poranek 13 czerwca ponad 1200 zawodników ruszyło na spotkanie z przygodą życia. Miejsce miało szczęście w „brudnej” postaci 🙂 Dawno nie widziano w jednym miejscu tylu uśmiechniętych ludzi – dobra zabawa, wspólne działanie, sprawdzian własnych możliwości – LEGION RUN 2015 za nami.. a emocje wciąż żywe ! TYLKO POPATRZ !

AQUATLON | 12 czerwiec

Wspominamy czerwcowy czas – 12-ego czerwca odbyły się zawody Aquatlon w cyklu Grand Prix Małopolski. Było fantastycznie ! Była radość, emocje i ducha walki ! Zobaczcie sami –  I KLIK !

Aktualna pogoda
temp. wody
20°C
Bezpieczeństwo

badanie
wody

kąpielisko
strzeżone

punkt
medyczny

strefa
dla dzieci
Karczma Rohatyna
POLE NAMIOTOWE
WIRTUALNY SPACER
Partnerzy
 
 

Facebook