Nad zalewem
Atrakcje
PAINTBALL

Profesjonalny poligon paintballowy zaprasza na rozgrywkę pełną adrenaliny
i emocjonujących zwrotów akcji. Zabierz znajomych i spróbuj swoich sił w ekstremalnych warunkach! Obsługiwany przez Paintball Hardcore poligon o wymiarach 120×60 metrów
to miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudził. Czeka na Ciebie około 100 kryjówek i przeszkód terenowych, w tym mnóstwo okopów i barykad oraz drewniane domki i wieże. Poligon zadowoli zarówno wytrawnych graczy, jak i tych początkujących. A jeśli czytasz ten tekst, a nigdy jeszcze nie grałeś, to namacalny znak, że swój wypoczynek w Kryspinowie koniecznie powinieneś wzbogacić właśnie o tę atrakcję. Pamiętaj, że dobry wypoczynek to aktywny wypoczynek!

A jeśli marzysz o oryginalnym wieczorze panieńskim lub kawalarskim, niezapomnianych urodzinach, świetnej imprezie integracyjnej lub innego rodzaju ciekawym przyjęciu okolicznościowym, nie mogłeś lepiej trafić. Paintball to idealny sposób na świętowanie wyjątkowych okazji i integrację.

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie dostosowując sprzęt oraz scenariusze rozgrywek tak, aby impreza przebiegała w najlepszej, bezpiecznej atmosferze.

Cena już od 50 zł dla grup indywidualnych.

Wybierz pasje, profesjonalizm oraz doświadczenie.

Gorąco zapraszamy!
Zespół Paintball Hardcore

Więcej informacji na stronie internetowej: www.paintballhardcore.pl

Rezerwacje: 511 511 049

Aktualna pogoda
temp. wody
18°C
Bezpieczeństwo

badanie
wody

kąpielisko
strzeżone

punkt
medyczny

strefa
dla dzieci
Karczma Rohatyna
POLE NAMIOTOWE
WIRTUALNY SPACER
Partnerzy
 
 

Facebook